Сьогодні Анна Тітімець, майстер спорту міжнародного класу, розповіла як правильно проводити свої тренуватися та дала рекомендації що до тренажеру Zero Runner ZR7

11


1 Яка, на вашу думку, рекомендована частота тренувань?
Рекомендована частота тренувань 3-4 рази на тиждень.
2. Яка повинна буди тривалість тренувань?
Тривалість 45-60хв 
3 Який оптимальний час для тренувань, рекомендовані показники навантажень? Якщо говорити про тренінг на тренажері Zero Runner ZR7 з чого потрібно починати і до чого йти?
Оптимальный час-ранкові або вечірні тренування залежно від особливостей організму та сприйняття тілом навантаження! Починати рекомендую з пристосування до тренажера та формування природніх відчуттів правильних рухів! Далі виховання та постановка правильної техніки бігу на тренажері з ціллю включання в роботу найважливіших груп м'язів та уникнення перенавантажень! Починати тренування на Zero Runner ZR7 варто з мінімального рівня опору, по меншій мірі для включення м'язів в роботу та кординаційних навиків знадобиться 2 тижні (6-8 тренувань) !А за 3-4 тижні такі тренування підготують дихальну та серцево-судинну системи до виховання витривалості та проведуть мінімальну адаптацію організму до навантажень!Далі регулятор опору можна змінювати відштовхуючись від особистих відчуттів!Дуже ефективними я вважаю інтервальні тренування на Zero Runner,коли пульс за короткий проміжок часу 30 сек-2 хв піднімається на рівень максимального та за такий самий час опускається до терапевтичного!
4 Які переваги у кого тренажера?
Перевагами Zero Runner є те що при максимально природньому бігу не відбувається компресія, що може бути причиною низьки травм!Zero Runner ZR7 запобігає винекненню та посилюванню болей у колінних,галіностопних та тазобедрених суставах,здійснює Максимально м'яке навантаження на поперек 
5. Які ваші улюблені локації для бігу та знакові цифри, дати пов’язані з бігом? 
Щодо улюблених локацій! Парк Партизанської Слави,та озеро "Тельбін" на Березняках в цих місцях пройшло багато моїх особистих тренувань! Мій найдовший крос за 15 років професійних занять 1,5 години,ні за що би не повторила!

11

На верх